Okey Oyunu

Kategori: Galeriler
okey oyna

Teknoloji geliştikçe hayatımızdaki bir çok şeyde değişmeye devam ediyor. Öyleki teknolojinin hızına yetişmemiz mümkün olmuyor.Özellikle gelişmiş ülkelerde hızlı bir şekilde yaşantıya uygulanan bu önemli değişiklikler ve
gelişmeler orta ve az gelişmiş ülkelere gelene kadar uzun bir süre geçmektedir. Fakat bu bahsettiğimiz gelişmelerden farklı olarak internet teknolojilerinde herhangi bir gelişme ve değişme tüm Dünya üzerinde online olarak hızlı bir şekilde yayılmaktadır. Oyun Dünyası da bu gelişmelerden payına düşeni alıyor. Son zamanlarda yaygınlaşan online strateji, savaş ve aksiyon oyunları tüm dünyada yankı buldu. Türkiye’de de hızlı br şekilde yaygınlaşan hatta aşırı bağımlılık yaptığı ve bu oyunlar üzerinden farklı yollara başvurulduğu görüldüğü için devlet tarafından yasaklanan oyunlar bile mevcut. Ülkemizin vazgeçilmez oyunlarındna biri olan okey oyunu da teknolojiden nasibini almış ve sanal dünyaya taşınmıştır. Kahvehanelerde oynanan okey vb. masa oyunları artık internet üzerinden oynanıyor. Okeydebiz de bu hizmeti internet üzerinden kullanıcılarına sunuyor. Sizlerde hemen okey oynamak için salonlarımıza bağlanıp internet üzerinden online oyun oynama keyfini yaşayın.

Be Sociable, Share!

 
 

KATEGORiLER

 

Tasarım : OKeydebiz © 2013  – ÜcreTsiz OKey Oyna - BeDava OKey Oyunu Oyna salonlarımıza Buyrun. Web ÜzerinDen Java DesTeKLi CanLı OKey Oyna SiTesi...!!!

SiTeDe Yer ALan Tüm içeriKLer ve GörseLLer SiTeye AiTTir. izinsiz KuLLanıLamaz...!!!

WeB Tasarım ve DüzenLeme: (SKype: okeydebiz) - ( MsN: okeydebiz@hotmail.fr)